: 220288

KOMENDA POWIATOWA POLICJI

W LUBANIU

UL. SIKORSKIEGO 4

59-800 LUBAŃ

TEL. 75 722 90 00 (DYŻURNY) FAX. 75 722 90 42

e-mail: dyzurny@luban.wr.policja.gov.pl, kpp@luban.wr.policja.gov.pl
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Lubań...
kraj
17.07.2015r.

Dopalacze - gdzie szukać pomocy?

Masz wątpliwości czy Twoje dziecko zażywa dopalacze? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości leczenia? Wiesz wszystko o negatywnych skutkach tych niebezpiecznych substancji? Masz informacje o miejscach, w których handluje się zakazanymi środkami? Jesteś uzależniony? Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało listę numerów telefonów pod którymi można szukać pomocy.

więcej »»
Lubań
14.07.2015r.

Kolejny sukces sportowy lubańskiego policjanta

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu został powołany do kadry narodowej i będzie reprezentantem Polski na European Masters Games w Nicei – mistrzostwa Europy WKF (Światowa Federacja Karate). Nasz kolega – asp.szt. Jacek Jaworski – poza służbą w Policji jest także znanym i cenionym trenerem oraz wychowawcą młodzieży.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


więcej »»
kraj
14.07.2015r.

Dopalacze to też narkotyk!

Ostatnio w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiło kilkadziesiąt osób z ostrym zatruciem organizmu. Policjanci apelują i ostrzegają, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

więcej »»
kraj
10.07.2015r.

Pierwsze półrocze 2015 roku: jest bezpieczniej


Przestępczość w Polsce spada, rośnie natomiast poczucie bezpieczeństwa obywateli. W pierwszym półroczu 2015 r. policja odnotowała mniej kradzieży, pobić i rozbojów niż w analogicznym okresie zeszłego roku. Jak wynika z Polskiego Badania Przestępczości 2015, prawie 80% Polaków czuje się bezpiecznie po zmroku w swojej okolicy.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu