: 198905

KOMENDA POWIATOWA POLICJI

W LUBANIU

UL. SIKORSKIEGO 4

59-800 LUBAŃ

TEL. 75 722 90 00 (DYŻURNY) FAX. 75 722 90 42

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Lubań...
Dolny Śląsk
24.07.2014r.

Obchody Święta Dolnośląskiej Policji

Święto Policji, to data szczególna dla funkcjonariuszy, a także czas awansów, nominacji, odznaczeń oraz podziękowań zarówno dla samych policjantów i pracowników Policji, jak i tych, z którymi, na co dzień współpracują. Dolnośląskie obchody z okazji 95 rocznicy powołania Policji Państwowej, połączone z uczczeniem 70 rocznicy Powstania Warszawskiego, w których udział weźmie również Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, odbędą się 1 sierpnia 2014 r., na terenie przyległym do Hali Stulecia. Uroczystości, na które zapraszamy wszystkich mieszkańców, uświetnią również m.in. występy orkiestry dolnośląskiej Policji, widowisko multimedialne, pokazy sprzętu policyjnego i działania funkcjonariuszy oraz festyn policyjny dla mieszkańców.

więcej »»
Świeradów Zdrój, Lubań
21.07.2014r.

Bezpieczne wakacje dla najmłodszych

Policjanci z powiatu lubańskiego prowadzą działania prewencyjne pn. „Bezpieczne Wakacje 2014”. Celem tych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas wakacji. Funkcjonariusze spotykają się z najmłodszymi i rozmawiają z nimi o zasadach bezpiecznego wypoczynku.

więcej »»
Świeradów Zdrój
18.07.2014r.

Włamywacz zatrzymany z narkotykami

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Świeradowie Zdroju działając wspólnie z funkcjonariuszami z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i włamania. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia.

więcej »»
powiat lubański
17.07.2014r.

Działania "POWIAT"

16 lipca 2014 roku w godzinach 08:00-16:00 lubańscy policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego wspólnie z funkcjonariuszami ze Zgorzelca, Bolesławca, Lwówka Śląskiego, Kamiennej Góry i Jeleniej Góry przeprowadzili wzmożone działania skierowane na ujawnianie nietrzeźwych użytkowników dróg, kierujących przekraczających dozwoloną prędkość oraz osób nie stosujących się do obowiązku używania pasów bezpieczeństwa. Kontroli poddany został również stan techniczny pojazdów.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu