: 200706

KOMENDA POWIATOWA POLICJI

W LUBANIU

UL. SIKORSKIEGO 4

59-800 LUBAŃ

TEL. 75 722 90 00 (DYŻURNY) FAX. 75 722 90 42

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Lubań...
Ostróda
28.08.2014 r.

WIELKI CHARYTATYWNY MECZ PIŁKI NOŻNEJ POLICJA KONTRA TVP

Już w najbliższą sobotę (30 sierpnia br.) w samo południe na stadionie w Ostródzie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami gwiazd TVP i polskiej Policji. Mecz relacjonować będzie na żywo TVP Polonia i TVP Regionalna. Retransmisję spotkania można będzie zobaczyć po południ w TVP Sport. Drużynę Policji poprowadzi Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, zaś gwiazdy TVP - wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar.

więcej »»
KRAJ
28.08.2014 r.

OBOWIĄZKOWE ODBLASKI DLA PIESZYCH

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

więcej »»
Lubań
10.08.2014r.

Policjanci wręczali serduszka kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”


Jak co roku policjanci ramach działań prewencyjnych „Bezpieczne Wakacje” biorą udział w festynie rodzinnym organizowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową i Miejski Dom Kultury. Tym razem funkcjonariusze przy pomocy pluszowego Komisarza Lwa namawiali najmłodszych oraz ich rodziców do włączenia się do kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”.


więcej »»
Lubań, Olszyna
07.08.2014r.

Okradł własnego ojca


Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez lubańskich policjantów mężczyźnie. Mieszkaniec Olszyny podejrzany jest o włamanie i kradzież pieniędzy w kwocie 14 200 zł na szkodę swojego ojca. Zatrzymany odpowie teraz za swój czyn przed sądem.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu