: 222573

KOMENDA POWIATOWA POLICJI

W LUBANIU

UL. SIKORSKIEGO 4

59-800 LUBAŃ

TEL. 75 722 90 00 (DYŻURNY) FAX. 75 722 90 42

e-mail: dyzurny@luban.wr.policja.gov.pl, kpp@luban.wr.policja.gov.pl
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Lubań...
Świeradów Zdrój
02.09.2015r.

Policjanci odnaleźli zaginioną 87-kobietę

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Świeradowie Zdroju i Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu po kilku godzinach poszukiwań odnaleźli zaginioną schorowaną kobietę. 87-latka wyszła z domu rano podczas nieobecności domowników. Wycieńczoną, ale przytomną kobietę funkcjonariusze znaleźli w pobliżu niezamieszkałego budynku. Kobieta została przewieziona do szpitala.

więcej »»
Lubań
28.08.2015r.

Bezpieczeństwo na drogach w ostatni weekend wakacji


Przed nami ostatni weekend tegorocznych wakacji i stąd też apel Policji o zachowanie ostrożności na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków. Także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu w ten weekend prowadzić będą wzmożone kontrole drogowe.


więcej »»
Leśna, Lubań
27.08.2015r.

Uwaga na domokrążców!

Uzyskanie dodatkowych świadczeń socjalnych, załatwienie spraw administracyjnych czy uiszczenie zaległych opłat. Każdy powód jest dobry, byleby dostać się do mieszkania osoby starszej, samotnie mieszkającej i ją okraść. Apelujemy o ostrożność!

więcej »»
Leśna
25.08.2015 r.

Wnuczek włamywacz trafił w ręce policji.

Policjanci z Leśnej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie i paserstwo. Jak ustalili funkcjonariusze, jeden ze sprawców wykorzystał nieobecność swojej babci i włamał się do pomieszczenia mieszkalnego. Mężczyzna po dostaniu się do wnętrza zabrał z jednego z pomieszczeń pieniądze, biżuterię. Pozyskanym łupem podzielił się z kolegą, który pomógł mu ją zbyć. Przypomnijmy, że paserstwo zagrożone jest karą do lat 5, a kradzież z włamaniem do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu