: 215692

KOMENDA POWIATOWA POLICJI

W LUBANIU

UL. SIKORSKIEGO 4

59-800 LUBAŃ

TEL. 75 722 90 00 (DYŻURNY) FAX. 75 722 90 42

e-mail: dyzurny@luban.wr.policja.gov.pl, kpp@luban.wr.policja.gov.pl
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Lubań...
powiat Lubań
05.05.2015 r.

Bilans długiego weekendu majowego.

Od 30 kwietnia do 04 maja br. roku lubańscy policjanci prowadzili działania prewencyjne pn. ”Majowy Weekend” mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu oraz turystom, którzy w tych dniach odwiedzili powiat lubański.

więcej »»
Lubań
30.04.2015 r.

Uczniowie z powiatu lubańskiego rywalizowali w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Lubańscy policjanci wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury w Lubaniu przeprowadzili eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Uczniowie rywalizowali podczas testu wiedzy oraz testu sprawnościowego a także udzielania pierwszej pomocy. Drużyny , które zajęły I miejsce w swojej kategorii wezmą udział w Regionalnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym , który odbędzie się w Jeleniej Górze już 9 maja br.

więcej »»
kraj
23.04.2015r.

Kampania społeczna "NIE [PRZY]DZWOŃ ZA KIEROWNICĄ"


Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego rusza projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu.


więcej »»
kraj
23.04.2015r.

Policjanci z Lęborka szukają 7-letniego chłopca

Policjanci z Lęborka poszukują 7-letniego chłopca - Jerzego Giełdona. Dziecko zostało w piątek rano zabrane z ulicy przez swojego ojca. Sąd 17 kwietnia zadecydował, iż chłopiec do czasu wyjaśnienia sprawy ma przebywać z matką. W związku ze zgłoszeniem została powołana specjalna grupa policjantów z Lęborka, która prowadzi tę sprawę.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu