: 204625

KOMENDA POWIATOWA POLICJI

W LUBANIU

UL. SIKORSKIEGO 4

59-800 LUBAŃ

TEL. 75 722 90 00 (DYŻURNY) FAX. 75 722 90 42

e-mail: dyzurny@luban.wr.policja.gov.pl, kpp@luban.wr.policja.gov.pl
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Lubań...
powiat Lubań
30.10.2014 r.

Policyjna akcja „ZNICZ 2014” na terenie powiatu lubańskiegoPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu na terenie powiatu lubańskiego prowadzić będą od 31 października do 3 listopada br. wzmożone działania pod nazwą „ZNICZ 2014”. Jak co roku policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem w pobliżu cmentarzy oraz innych miejscach szczególnie zagrożonych.

więcej »»
powiat Lubań
28.10.2014 r.

„Odpoczynek” może ich kosztować 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Leśnej zatrzymali 2 osoby podejrzewane o kradzież samochodu. Sprawcy wykorzystali fakt pozostawienia kluczyków w pojeździe. Wartość auta, jakie padło łupem sprawców wynosi 2 tys.zł. Funkcjonariusze odzyskali skradzione auto. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


więcej »»
kraj
28.10.2014 r.

AKCJA SPOŁECZNA "BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY".

Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

więcej »»
powiat Lubań
27.10.2014 r.

Obowiązkowe odblaski dla pieszych.

Każdy pieszy, który porusza po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego grozi mandat do 500 zł.
W związku z potrąceniami pieszych jakie w ostatnim czasie miały miejsce na terenie województwa dolnośląskiego przypominamy o obowiązku używania elementów odblaskowych.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu