Bieżące informacje

Kierowca mazdy bez uprawnień i na „gazie”

Data publikacji 18.06.2026

Kierującego bez uprawnień do prowadzenia pojazdów zatrzymali do kontroli drogowej funkcjonariusze ruchu drogowego z Lubania. Kierowca pojazdu marki Mazda został podany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem-pozytywnym. Funkcjonariusze i tym razem mówią stanowcze "NIE" wszystkim niestosującym się do przepisów drogowych.

34- letni mieszkaniec powiatu łódzkiego, został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego na jednej z ulic Świeradowa Zdrój. Mężczyzna kierował pojazdem marki Mazda, jak się okazało bez uprawnień, które zostały mu zatrzymane początkiem 2026r. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie 0,84 promila alkoholu.

Kierowca w dalszą drogę więc nie pojechał, a jego sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Po raz kolejny mówimy stanowcze "NIE" wszystkim niestosującym się do przepisów ruchu drogowego.

 

podkom. J. Bujakiewicz-Rodzeń

Powrót na górę strony